Důrazně žádáme středočeskou ČSSD, aby vrátila veřejné prostředky z krajského rozpočtu, které zneužila na svoji volební kampaň

07.05.2013 07:26

7.09.2012 
 


 Tisková zpráva, ZMĚNA_2012: Středočeský kraj - Ani pohled na Davida Ratha v poutech nezměnil arogantní politiku středočeských ČSSD a ODS do té míry, aby přestaly zneužívat veřejné prostředky (krajské, obecní) k vlastní sebepropagaci.


Změna 2012 říká STOP, tato praxe musí skončit. ČSSD v personální koalici s KSČM dovedly Středočeský kraj za čtyři roky na špici v zadluženosti mezi kraji a mají drzost se z veřejných prostředků chválit v krajem placené propagaci v médiích a na plakátovacích plochách.

 

Mluvčí Změna 2012 Milan Hamerský k tomu uvedl, budeme trvat na vyčíslení výše veřejných prostředků zneužitých na volební kampaň ČSSD a její refundaci od ČSSD do rozpočtu Středočeského kraje. ODS opět výmluvně mlčí, nejen v minulosti, ale i v současnosti ve městech, kde ještě vládne, např. v Příbrami a Kladně v koalici s ČSSD, také zneužívá radniční noviny pro sebepropagaci a zároveň poškozuje veřejné rozpočty zákazem placené inzerce politické konkurenci, viz níže Boleslavan, stejná situace je v Příbrami i na Kladně.

 

Když se novináři zeptali primátora Kladna (ODS, 2. na krajské kandidátce) jestli 11 fotek v radničních novinách před volbami není přece jen přes míru, odpověděl vzorově, komu to vadí, ať si vyhraje volby a může jich mít také 11.

 

Změna 2012 nechápe politiku jako dělbu kořisti, ale jako službu. Chce to změnu!


 


Kopecká Vladimíra (vladimira.kopecka@ceskydomov.cz)
ceník
4. 9. 2012, 9:38:14
Komu: 'Zmena2012 -odborníci'
Dobrý den,
dle dohody zasílám ceník měsíčníku Boleslavan.
S pozdravem
Vladimíra Kopecká
Manažerka inzerce - Boleslavan
Strategic Consulting, s.r.o.
_________________________

 

Kopecká Vladimíra (vladimira.kopecka@ceskydomov.cz)
RE: Inzerce v rijnu
6. 9. 2012, 14:40:28
Komu: 'Zmena2012 -odborníci'
Dobrý den,
vašemu zájmu o prezentaci nemůžeme vyhovět, politická inzerce v měsíčníku Boleslavan není možná.
S pozdravem
Vladimíra Kopecká